تبلیغات متنی چیست؟

تبلیغات متنی چیست؟

تبلیغات متنی چیست؟

در نوع فالوو تاثیر به مراتب بیشتر از نو فالوو میباشد ، البته گوگل در آخرین مقالات خود اشاره به نوع لینک نداشته و فقط توصیه کرده که لینکهای ورودی به سایت هرچه بیشتر باشد بهتر است .

تبلیغات متنی در واقع نوع ارزان تبلیغات بنری است که میتواند در همه صفحات سایت قرار گیرد یا فقط محدود به صفحه خاصی از سایت شود . در این نوع تبلیغات امکان کلیک شدن عنوان لینک بسیار پایین بوده و فقط ارزش رتبه سایت هست که مورد نظر است .
تبلیغ متنی به شما این اجازه را میدهد که در همه صفحات یک سایت لینک فالوو داشته باشید که به موجب آن رتبه سایت تبلیغ دهنده به طور قابل توجهی در موتورهای جستجو بهبود یابد . تبلیغ متنی با رپورتاژ آگهی تفاوت عمده دارد به طور مثال در رپورتاژ آگهی نهایتا سه لینک فالوو درج میگردد و رپورتاژ فقط در یک صفحه از سایت میزبان قرار میگیرد اما در تبلیغات متنی در همه صفحات میتوان لینک فالوو داشت که ارزش بسیار بالایی از نظر سئو ایجاد میکند .

امروزه یکی از روش های بازاریابی بهبود رتبه در موتوهای جستجو میباشد که از راههای آن میتوان به خرید لینک به صورت تبلیغ متنی یا در قالب یک متن ( رپورتاژ آگهی ) اشاره کرد ، تبلیغات متنی از چند سال گذشته میان سایتها باب شده و امروزه بازار خود را در میان وب مستران پیدا کرده است . برای خرید تبلیغات متنی ارزان و مفید میتوانید به کانون های تبلیغات مراجعه و رتبه سایت خود را بهبود ببخشین ، کانون آگهی نقشینه پارس فعال در حوزه تبلیغات اینترنتی و مجری انحصاری تبلیغات در 7 سایت خبری پر بازدید میباشد که میتواند بخشی از نیاز وب مستران به اجاره بک لینک فالوو و یا رپورتاژ آگهی در سایتهای خبری را تامین نماید .