مقالات

بک لینک چطور به سئوی سایت کمک می کند؟

بک لینک چطور به سئوی سایت کمک می کند؟

بک لینک ها بخش جدا ناپذیر سئوی سایت شما هستند، ما در این مقاله به بررسی اثر بک لینک ها، خوب یا بد و اهمیت آنها برای گوگل می پردازیم پس اگر بدنبال بهبود سئوی سایت خود هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

متن کامل


گوگل در سال 2018 چگونه خواهد بود؟

گوگل در سال 2018 چگونه خواهد بود؟

در طول این سال‌ها ، گوگل تغییرات بسیاری در حوزه بهینه‌سازی موتورهای جستجو اعمال کرده است . برای بازاریابان مطلوب است که روندها و مسیری را که گوگل طی کرده است، حفظ کنند.

سئو دیگر درباره ایجاد لینک‌ها، ایجاد صفحات مربوطه و تمرکز بر بهینه‌سازی بر روی صفحه نیست. اتفاقات زیادی در پنج سال گذشته افتاده است و حتی سال2018 شاهد اتفاقات بیشتری خواهد بود. در اینجا برخی از تغییراتی آمده است که می‌توانید انتظار داشته باشید در سال 2018 ببینید:

متن کامل


سئو ( seo ) یا بهینه سازی سایت چیست؟

سئو ( seo ) یا بهینه سازی سایت چیست؟

سئو برگرفته از کلمه Search Engine Optimization که به اختصار seo گفته میشود.
که به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو است یا به عبارتی دیگر بهترین رتبه بندی ممکن در صفحات نتایج را برای وب سایت بدست آورد و تعداد بازدیدکنندگان از آن سایت را افزایش دهد.

متن کامل


تبلیغات متنی چیست؟

تبلیغات متنی چیست؟


تبلیغ متنی نوعی از تبلیغات است که باعث افزایش رتبه سایت تبلیغ دهنده در موتورهای جستجو میگردد . تبلیغات متنی شامل دو نوع فالوو و نو فالوو میباشد که میتوان لینکها را در صفحه اصلی سایت برای استفاده از رتبه دامنه سایت میزبان و یا در تمام صفحات سایت برای استفاده از رتبه صفحات سایت میزبان استفاده نمود .

متن کامل


رپورتاژ آگهی چگونه به کسب و کار اینترنتی شما رونق میبخشد ؟

رپورتاژ آگهی چگونه به کسب و کار اینترنتی شما رونق میبخشد ؟

رپورتاژ آگهی یا خبری میتواند در چند نوع مقاله ، مصاحبه و ... باشد و میتواند توصیف کسب و کار شما به طور مستقیم یا غیر مستقیم را ارائه دهد . امروز برای بازاریابی محتوایی سایتها بسته به نوع فعالیت روشهای مختلفی وجود دارد که مکمل یکدیگر هستند مثل سئو وبسایت برای بیشتر شدن ورودی از موتورهای جستجو یا برندیگ در فضای مجازی

( تبلیغات در اینستاگرام یا تلگرام ) برای افزایش فروش یا بازدید در گوشی های موبایل و .... یا استفاده از تبلیغات محتوایی یا بنری .

متن کامل


دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ به استفاده رسانه های جدید در دنیای تجارت اطلاق میشود ؛
در واقع به تمام فعالیت های تبلیغاتی در بستر اینترنت صورت میگیرد میگویند . بازاریابی دیجیتالی در گذشته ای نه چندان دور برای تبلیغات و بازاریابی از ابزارهای همچون رادیو ، تلویزیون ، چاپ و نشریات و بیلبورد ( تابلوهای تبلیغاتی) استفاده میشد ؛ در روش سنتی که بسیار هم فراگیر شده بودند با وجود تمام مزایایی که داشتند اما یک عیب بسیار بسیار بزرگ داشتند : (( بسیار گران برای شرکت های کوچک بودند ))

متن کامل


چگونه متن رپورتاژ آگهی بنویسیم؟

چگونه متن رپورتاژ آگهی بنویسیم؟

ابتدا باید بدانیم دقیقا محصول و خدماتی که ما را در نظر مشتری شاخص میکند کدام است . رپورتاژ آگهی اصول خاصی برای تولید ندارد شما باید یکی از نیازهای مشتری را در نظر گرفته و در مورد این موضوع مطلبی را تولید کندن به این صورت که مشتری با خواندن مطلب را حل مشکل یا نیاز خود را در همکاری یا خرید از شرکت شما ببیند . برای اینکار شما میتوانید در انتهای طرح موضوع شرکت خود را به عنوان راه حل نشان دهید . این میتواند یکی از ساده ترین روش های معرفی در رپورتاژ باشد.

متن کامل


هفت روند محبوب توسعه وب سایت در سال 2017

گوگل فرد چرا اهمیت دارد؟!

گوگل فرد چرا اهمیت دارد؟!

به روزرسانی فرد ( Fred ) اصطلاحی برای الگوریتم های امتیاز دهی و رتبه بندی جست و جوی گوگل بود؛ که در 7 مارس 2017 انجام شد.
در خصوص، این بروزرسانی جدید الگوریتم که تنها با نام (( فرد )) شناخته می شود؛ باور بر آن است که هدف اصلی آن وب سایت هایی با محتوا و بک لینک های بی کیفیت باشند؛ اغلب این دو فاکتور به صورت همزمان و روی وب سایت هایی روی می دهند؛ که از شرکت های سئو برای ایجاد سریع محتوای و بک لینک های بی کیفیت استفاده کرده اند.

متن کامل


سئو (search engine optimisation)

سئو (search engine optimisation)

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جست و جو ، سئو از جمله فناوری های وب است ؛ که مدام در حال تغییر است ؛ برای بهبود عملکرد سایت شما بر اساس استاندارد های موتور های جست و جو و جذب بازدید کنندهگان بیشتر ، از سئو استفاده می شود ؛ فاکتور های زیادی در سئو سایت شما تاثیر گذار است ؛ مانند کلمات بکار رفته ؛ در متن ، محتوا سایت ، لینک های ورودی به سایت شما از سایت های دیگر و ...

متن کامل


موردی یافت نشد