کانون تبلیغاتی نقشینه پارس

پارس نیوز

پارس نیوز

 

اعضاي پايگاه خبري تحليلي «پارس» كه خود را درون چارچوب هاي انقلاب و رهبري تعريف مي كند، شاخص هاي گفتمان انقلاب اسلامي را در موراد ذيل مي داند :


- اسلام ناب محمدی(ص)
- ولایت فقیه
- توجه به سعادت و کرامت انسانی
- عدالت‌طلبی
- مبارزه با فساد، تبعیض و بی‌عدالتی
- مردم سالاری دینی
- استکبارستیزی و حمایت از مستضعفان
- استقلال و عزت‌طلبی

ما خود را وامدار و وابسته به جريان اصولگرا و نيروهاي انقلاب مي دانيم

ما معتقديم مي‌توان با منطق و ادب، جريان آزاد اطلاعات و اخبار را بسط و گسترش داد و در چنين بستري، ايران اسلامي رشيدتر و بالنده تر خواهد بود.

ما از نسلي از جوانان مومن و انقلابی هستيم كه خود را مخاطب رهبرحكيم انقلاب مي داند که با نگاهي نقادانه عرصه اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي و سياسي را رصد مي كند و تمام همت و تلاش خود را بر اين نهاده تا مسوولين نظام مقدس جمهوري اسلامي، مخصوصا دولت هاي برآمده از راي مردم و مورد تنفيذ رهبري را ياري نمايد.

ما بر اين باوريم با تحول خواهي، صداقت و راست گويي، و همچنين بدون تهمت زدن، جنجال آفريني و تكفير، با منطق محكم و نگاه نقادانه، نقاط قوت و ضعف صاحبان مسوليت را ديد و با تلاش در جهت مديريت جهادي و انقلابي، ايراني سرشار از معنويت، آرامش، پيشرفت و عدالت داشت.

البته در اين مسير خود را عاري از اشتباه و اشكال نمي دانيم و تلاش خواهيم كرد در تعامل با مخاطبان و صاحبان انديشه، گامهاي اساسي در جهت رفع اشكال برداريم و در اين راه نيازمند آن هستيم كه مخاطبين ما را ياري نمايند. هم اشكالات و نقاط ضعف را به ما بگويند و هم اينكه ما را در جريان سالم و آزاد اخبار و اطلاعات، ياري نمايند.

 

صاحب امتیاز: محسن پیرهادی

مدیرمسئول: مسعود پیرهادی

سردبیر: مجتبی توانگر

پايگاه خبري تحليلي «پارس»

کانون تبلیغاتی نقشینه پارس مجری تبلیغات سایت های افکار نیوز، پارس نیوز، نامه نیوز، افق نیوز، نکته انلاین، تیتر برتر و ساعت 24 میباشد.

تبلیغات در این پایگاه شامل رپرتاژ خبری و تبلیغات بنری و لینک پشتیبان میباشد.

 

شماره تماس : 09124772739  -  02188409426
آدرس ایمیل : info@naghshinepars.com

© تمام حقوق این سایت متعلق به کانون تبلیغاتی نقشینه پارس است