کانون تبلیغاتی نقشینه پارس

رسانه ها

پارس نیوز

پارس نیوز

پايگاه خبري تحليلي «پارس»، پايگاهي راهبردی٬ تحلیلی و خبری است که با هدف ترویج، تقویت و ارتقای ارزشها و گفتمان انقلاب اسلامي فعاليت مي كند.

نامه نیوز

نامه نیوز

نامه نیوز که کار خود را از سال 1391 شروع کرده است تلاش دارد آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و جهان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

تیتر برتر

تیتر برتر

پایگاه خبری تحلیلی تیتر برتر با شماره مجوز 76672 از هیات نظارت بر مطبوعات،رسالت خود می داند تا با تهیه اخبار،گزارش وتحلیل در راستای شفاف سازی اطلاعات که حق واقعی مردم است گام بردارد.

نکته آنلاین

نکته آنلاین

پایگاه راهبردی – خبری «نکته آنلاین» همزمان با میلاد پرسرور صاحب الزمان حضرت مهدی (عج) در سال 1394 فعالیت رسانه‌ای و فرهنگی خود را آغاز کرده‌ است.افق نیوز

افق نیوز

پایگاه خبری و تحلیلی افق نیوز خواهان نشر مطالب و اخبار مهم ایران و جهان بر مبنای موازین ایران اسلامی با یاری خداوند متعال میباشد.

ساعت 24

ساعت 24

پایگاه خبری ساعت 24 رسالت خود میداند که در جهت اطلاع رسانی هر چه بهتر و سریع تر اخبار مهم کشوری و جهانی به مخاطبان خود تمام تلاش خود را بکند.

افکار نیوز

افکار نیوز

 

پایگاه خبری تحلیلی افکارنیوز با بهره‌گيري از سرمايه‌ي انديشه و صداقت با هدف اطلاع رساني صحيح، سریع و همه جانبه به عرصه اطلاع‌رساني گام نهاد.

 

 

موردی یافت نشد

کانون تبلیغاتی نقشینه پارس مجری تبلیغات سایت های افکار نیوز، پارس نیوز، نامه نیوز، افق نیوز، نکته انلاین، تیتر برتر و ساعت 24 میباشد.

تبلیغات در این پایگاه شامل رپرتاژ خبری و تبلیغات بنری و لینک پشتیبان میباشد.

 

شماره تماس : 09124772739  -  02188409426
آدرس ایمیل : info@naghshinepars.com

© تمام حقوق این سایت متعلق به کانون تبلیغاتی نقشینه پارس است